Kartal elektrikçi

Kartal elektrikçi

Kuruluş amacımız,

Firmamız evinizin yada ofisinizin oluşabilecek her türlü arızaya karşı destek vermek amacı ile kurulmuştur. Teknik servis ekibimiz tadilat, montaj , kurulum işlemlerini de yapmaktadır. İstanbul elektrikçi olarak tüm ilçelere hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz,

Size verdiğimiz hizmet sonucunda sizden olumlu dönüş almak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak. Verdiğiniz ücretin her kuruşunu haketmek. Bir sonraki elektrik işlemlerinizde aklınıza ilk gelen elektrikçi olmak istiyoruz.Kısacası ailenizin elektrikçisi olmak istiyoruz.

Hizmetlerimiz,

Elektrik arıza: Evinizde veya ofisinizde oluşabilecek elektrik arızalarına hızlı müdahele etmekteyiz. Sigorta arızaları, kaçak akım siğortası arızaları, kısa devre arızaları , tesisat kablo kopukluğu , aydınlatma arızaları, priz arızaları gibi acil müdahale gerektirecek arıza durumlarında 7 gün 24 saat kartal elektrikçi olarak bizden destek alabilirsiniz.

Avize montajı : Kartal bölgesinde avizenizin boyutu yapısı ne olursa olsun itina ile avizenize zarar vermeden montajı yapılmaktadır. Tavanınız beton,alçıpan,yutong,tuğla ve benzeri hangi yapıda olursa olsun avizenizin ağırlığına ve tavanınızın durumuna göre en uygun dubel kullanırak avize montajınız yapılacaktır. Kablo bağlantıları klemens kullanılarak yapılacaktır.

Aydınlatma :Kartal bölgesinde aydınlatma montajı ve ilava lamba hattı gerekesinimleri için bizden destek alabilirsiniz. Aplik , dekoratif lamba, abajur, duy, sensörlü lamba, bahçe lambası, spot değişimi işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tamirat,tadilat : Kartal elektrikçi olarak tamirat ve tadilat çalışmalarında oldukça deneyimliyiz. Ustalarımız işini titizlikle ve bilinçli şekilde yapmaktadır. Sizin talebinize göre isterseniz bir priz yeri değişimi isterseniz evin tüm elektrik tesisatını yeni baştan yapabiliriz. Sigorta kutusu ve sigortaların değişimi, Mutfak besleme kablolarının ayrılarak ilave kablo eklenmesi, ilave priz , ilave aydınlatma , telefon , internet ,uydu kablolarının düzenlenmesi gibi işlemleri bizden talep edebilirsiniz.

Telefon,internet,uydu,diafon sistemleri : Telefon hattınızın ankestre yada evdeki bağlantı sorunlarının çözümü için kartal elektrikçihizmetinizdedir. Telefon arızası ve kablolarının düzenlenmesi yada oda değişikliği işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Uydu arızası, ilavekablo, uydu kablosu düzenlenmesi , santral sorunları, recever sorunları için bizi arayabilirsiniz. Diafon arızaları, diafon kurulumu , görüntülü yada sesli diafon talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Televizyon duvara montaj: Televizyon duvara montaj talepleri için size hizmet vermekteyiz. Montaj aparatınız yoksa televizyonunuzun boyutuna göre temin edilip montajı tamamlanacaktır. Montaj işlemlerimiz düşmeye karşı garantilidir.

Kompanzasyon ve pano bakımı : Panadolarınızın kampanzasyon bakımı ve kurulumu işlemlerini kartal elektrikçi olarak bizden temin edebilirsiniz.

Kamera kurulumu: Kamera kurulum ve arıza işleriniz kartal elektrik ustası ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kartal elektrik ustası 0552 467 0404

Deneyimli ustalarımızdan kurulan ekibimiz ofisinize yada evinize yaptığı işlemler sonucunda değer katacaktır. Ekibimiz elektrik teknisyenlerinizden kurulmuştur.

Hizmet verdiğimiz mahalleler,

Kartal atalar elektrikçi, atalar elektrikçi servisi, atalar elektrikçi ustası,

Kartal çarşı elektrikçi, çarşı elektrikçi servisi, çarşı elektrik ustası,

Kartal gümüşpınar elektrikçi, gümüşpınar elektrikçi servisi, gümüşpınar elektrikçi ustası,

Kartal kordonboyu elektrikçi , kordonboyu elektrikçi servisi, kordonboyu elektrikçi ustası,

Kartal petroliş mahallesi elektrikçi,petroliş mahallesi elektrikçiservisi, petroliş mahallesi elektrikçi ustası,

Uğur mumcu elektrikçi, Uğur mumcu elektrikçi servisi, Uğur mumcu elektrikçi ustası,

Kartal cevizli elektrikçi, cevizli elektrikçi servisi, cevizli elektrikçi ustası,

Kartal çavuşoğlu elektrikçi, Kartal çavuşoğlu elektrikçi servisi, Kartal çavuşoğlu elektrikçi ustası,

Kartal hürriyet mahellesi elektrikçi , hürriyet mahellesi elektrikçi servisi, hürriyet mahellesi elektrikçi ustası,

Esenkent elektrikçi, esenkent elektrikçi servisi, esenkent elektrikçi ustası,

Kartal orhantepe elektrikçi, orhantepe elektrikçi servisi, orhantepe elektrikçi ustası,

Kartal soğanlık elektrikçi, soğanlık elektrikçi servisi, soğanlık elektrikçi ustası,

Kartal yakacık elektrikçi, yakacık elektrikçi servisi , yakacık elektrikçi ustası,

Kartal yunus mahallesi elektrikçi, Kartal yunus mahallesi elektrikçi servisi, Kartal yunus mahallesi elektrikçi ustası,

Kartal cumhuriyet mahallesi elektrikçi, cumhuriyet mahallesi elektrikçi servisi, cumhuriyet mahallesi elektrikçi ustası,

Kartal esentepe mahallesi elektrikçi, esentepe mahallesi elektrikçi servisi, Esentepe mahallesi elektrikçi ustası,

Kartal karlıktepe mahallesi elektrikçi, karlıktepe mahallesi elektrikçi servisi, karlıktepe mahallesi elektrikçi ustası,

Kartal orta mahallesi elektrikçi, orta mahallesi elektrikçi servisi, orta mahallesi elektrikçi ustası,

Kartal topselvi mahallesi elektrikçi,topselvi mahallesi elektrikçi servisi, topselvi mahallesi elektrikçi ustası,

Kartal yalı mahallesi elektrikçi, yalı mahallesi elektrikçi servisi, yalı mahallesi elektrikçi ustası,