Bina Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemleri tüm kullanıcıların yayınları ortak bir sistem ile izleyebildiği, görüntü ve kablo kirliliğinin ortadan kalkmasındaki çözümü noktasında uygulanan en etkili ve kalıcı yöntemdir.

Merkezi uydu sistemi kullanan bireysel kullanıcılar bu sistem sayesinde bireysel çanak kullanımında karşılaşabileceği, sinyal kaybı, kablo kaynaklı sorun ve arızaları önlemek ile beraber, ortak çanaklarla birden fazla uyduyu tek bir sistem üzerinden görüntüleyebilmektedir.

Merkezi uydu sistemleri sayesinde, ülkede ve dünyada ki şifreli kanal platformlarına uyumlu olmakla, herhangi bir ekstreye mahal vermeden sağlıklı bir yayın kalitesini elde etmiş olacaksınız. Ayrıca sistem tüm D-smart, Digitürk yayınları için herhangi bir sistem gerektirmeden mevcut sistemden faydalanabilmenizi de sağlamaktadır.

Merkezi Uydu Sistemi tüm Dünya ve Türkiye ‘deki kanalların HD yayın yatırımıyla, HD görüntü kalitesi ile tanıştığımız kanallara ve bir sonraki adım olan 3D yayınlara da uyumlu, yüksek görüntü kalitesinde de bireysel kullanımın çok ötesinde sizlere yayın imkânı sunabilmektedir. Daire içerisinde her noktada farklı yayın izleme imkânını barındıran bu sistem sayesinde, herkes özgürce kanallarını izleyebilmenin keyfine varabilmek ile birlikte, kumanda savaşına da son vermektedir.  Ayrıca Merkezi uydu sistemleri bireysel çanak kurulumu maliyetine oranla, yarı yarıya daha az maliyete kurulmaktadır.

Merkezi Uydu Sistemleri,  kamera sistemlerine uygun şekilde kurularak, mevcut kamera görüntülerini TV üzerinden izleme imkânı da sağlamaktadır.

Barış Uydu Sistemleri tüm İstanbul ‘da farklı semtlerde kalitesinden ödün vermeden bitirdiği projelerin övgüsü ve yeni projeleri bitirme güdüsü ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Firmamızı diğer merkezi uydu sistemleri firmalarından ayıran en büyük farklılık ise, Teknik Destek ve Sürekli Hizmet ile Müşteri Memnuniyeti sağlayabilmekteyiz. Teknik personelimiz haftanın 7 günü sizlere hizmet verebilmektedir.

Kafanızda ki tüm sorun ve sorularınıza artık cevap aldığınızı düşünmekteyiz. Sadece yapmanız gereken bizi aramak ve randevu talep etmek. Uygun olarak belirlediğimiz gün ve saatte sizi ziyaret edip ücretsiz keşif ve bilgiyi sizlere sunmaktan büyük onur duyacağız.